Перше, і найважливіше, що слід запам'ятати про компанію ТОВ "Геотоп" зазначене наступним чином: ТОВ Геотоп працює за офіційною державною ліцензією. Причому з замовником завжди підписується офіційний договір, у якому суворо регламентується кожен етап.

До специфіки роботи ТОВ Геотоп включено виконання широкого спектру завдань у контексті діагностики ґрунту для будівельних цілей, а також для будь-яких форм розробки корисних копалин.

Геологія і геодезія, фахівці ТОВ Геотоп кваліфіковані надати найширший перелік послуг. Ми працюємо з приватними особами, юридичними організаціями, промисловими об'єктами.

  • ТОВ Геотоп надає послуги з гарантованою якістю, проводить гідрографічну зйомку, геологічні дослідження під закладання фундаменту,
  • ТОВ Геотоп виконує інженерні вишукування будь-якої складності, пріоритетне ж місце займає інженерна геологія перед будівництвом будівлі у будь-якій області України.
  • ТОВ Геотоп виконує геодезичну зйомку, кінцевою метою якої може бути модуляція плану, топографічної карти або ситуаційної схеми.
  • ТОВ Геотоп займається бурінням свердловин, також ми погоджуємо, при необхідності такого кроку, буріння свердловин на воду з муніципальними інстанціями.
  • ТОВ Геотоп допоможе встановити майже будь які види фундаменту. Буріння свердловин під палі, завдяки новітній техніці, що використовують команди ТОВ Геотоп, проходить швидко і якісно.
  • ТОВ Геотоп займається бурінням свердловин для видобутку газу, інших вуглеводнів. ТОВ Геотоп надає за контрактом послуги геодезиста, інженера, геолога, маркшейдера. Наші фахівці можуть входити до складу вашої команди, а можуть виконувати поставлені вами завдання під ключ.

Будь-який клієнт ТОВ Геотоп з будь-якої місцини України може отримати абсолютно безкоштовну консультацію у телефонному режимі за конкретним об'єктом. Безпосередньо перед виконанням завданням, обумовленого в договорі, на місцевість виїжджає для первинного огляду або бригада, або інженер, в залежності від особливостей питання. Кожна буква і рядок у договорі прописаний ясно та чітко, тому з ТОВ Геотоп несподіванок не буває ніколи.

ТОВ Геотоп - гарантії і ліцензії

За результатами зйомок чи інших робіт у ТОВ Геотоп складаються документи, які мають як фактологічну, так і юридичні цінність.

Увага! Фірма ТОВ Геотоп, як вже було зазначено на початку, працює за ліцензією, а складені після пошуків документи можуть являти собою юридичну цінність під час судових конфліктів.

Співробітники ТОВ Геотоп повністю відповідають професійним критеріям тієї посади, яку займають. Інженери систематично проходять переатестацію, що дозволяє їм зберігати потрібну кваліфікацію і реалізувати поставлені перед ними завдання зі стовідсотковим якістю.

Щодо техніки, розвинена інфраструктура компанії з багаторічним стажем і досвідом дозволяє використовувати лише найякісніші зразки. В арсеналі ТОВ Геотоп є навіть такі апарати, яких по всій Україні всього кілька одиниць. За необхідності, вони транспортуються в будь-яку точку України. Для уточнення інформації щодо наявних потужностей, ви завжди можете зв'язатися в телефонному режимі з контакт-центром ТОВ Геотоп.

Що стосується лабораторної діагностики для визначення складу копалин або платформних нашарувань, то кожен зразок транспортується в лабораторії ТОВ Геотоп в спец герметичних капсулах. Такі заходи диктуються прагненням до точності результатів. Справа в тому, що будь-який контакт з атмосферним повітрям, ультрафіолетовими променями або мікроорганізмами, яких досхочу на поверхні Землі, може вплинути на результати лабораторної експертизи та спотворити потрібний результат.

ТОВ Геотоп - переваги роботи з нами

Головною і незаперечною перевагою роботи з ТОВ Геотоп є абсолютна офіційність, якщо можна так висловитися, всієї документації. Тобто кадастрові плани, ситуаційні плани, результати геодезичних вимірювань будь-якого іншого формату, геологія і результати лабораторних експертиз - всі ці папери, завірені печаткою ТОВ Геотоп, вважаються абсолютно законними на території України. Тобто при угодах купівлі-продажу, визначенні права спадкування, дарування, дачі або взяття в оренду об'єкта нерухомості папери, складені ТОВ Геотоп, абсолютно спокійно і легально можуть включатися в пакет необхідних для даної операції документів.

Друга безсумнівна перевага роботи з ТОВ Геотоп полягає в тому, що перед проведенням маніпуляцій будь-якої складності ми завжди укладаємо зі своїм замовникам суворий договір, який беззастережно регламентує кожен етап. У контрактах ТОВ Геотоп немає рядків, написаних дуже дрібним шрифтом. Кожен пункт обговорюється в офісі ТОВ Геотоп.

Наступна перевага роботи з нами - це європейська якість за українськими цінами. Що це означає? Як вже було зазначено, у своїй роботі ТОВ Геотоп використовує виключно нову і якісну техніку, яка видає безпомилкові результати. Цифрові дані інтерпретують кваліфіковані інженери, які і контролюють кожен етап тих чи інших операцій. Той факт, що ми входимо до групи компаній, які мають свій бренд і працюють, теж абсолютно офіційно, у країнах ближнього зарубіжжя (Польща) говорить сам за себе. Якби команди ТОВ Геотоп не виконували свої обов’язки на гідному рівні, компанія загалом розвитку б не отримала. Адже кожен з нас дуже добре розуміє те, що зараз усі компанії функціонують в умовах жорстокої конкуренції.

Наступна перевага роботи з ТОВ Геотоп - це наш досвід роботи. 17 років практики - це не тільки відточена майстерність кожного фахівця, але і розвинена інформаційна база, на яку ми можемо спиратися при необхідності.

І ще одна перевага співпраці з ТОВ Геотоп, не така важлива на перший погляд, але все-таки вона може зацікавити наших клієнтів. Одне з центральних і беззаперечних правил, яких дотримуються у ТОВ Геотоп - це абсолютна конфіденційність кожного замовлення. Інформацію по вашому об'єкту, вашій особі, будь-яку інформацію, що стосується проведення замовлених вами робіт, ми не маємо права розголошувати третім особам. Цього правила ми дотримуємося завжди і всюди.

Коректність, швидкість і якість. Ви позначаєте те, що від нас вимагається - ТОВ Геотоп це робить. ТОВ геотопів - якість, доступна сьогодні.